„Érezzük mi, hogy népszerütlen eszméket fejtegetünk, mert természetüknél fogva csak az lehet népszerű, a mi az egyesek hiúságának tömjénez.”
(gr. Dessewffy Aurél)
2008. március 11., kedd
Tavaszodunk
+10 fok van odakinn, remélem, jön a tavasz. Igaz, a Hargitán öles a hó. De már ott is meg volt lágyulva. 9-én annyian voltak odafenn, mint az oroszok.. Fejlődik a turizmus és drágulnak a telkek.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése