A Duna-parti bronzcsukákba disznólábakat helyezett el egy magát meg nem nevező művész, performer. Nem tudom, miért vannak felháborodva e nagyszerű és sokatmondó performansz miatt, a művészetnek ez egy nagyon mély és kifejező ága(zata). Ágaboga. Uraim, nehogy azt mondják, hogy ez elfajzott művészet! Ez szerény véleményem szerint a 21. századeleji művészetnek egyik csúcsalkotása volt! Tikkadt torokkal várjuk a következőt, mert nagyon katarktikus hatást gyakorolt minden művészetértőre és -szeretőre. Csak így tovább, előre a következő magaslatokig!
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése